آموزش 14
ویدیو 189 قسمت
آپدیت ۱۴۰۳/۰۴/۱۰
دانشجویان 430 نفر

معرفی دوره

چرا باید یوتیوبر بشیم؟

از ابتدای سال 99 که قیمت دلار بالای 20 هزارتومان تثبیت شد، ایرانی‌ها و سلبریتی‌های زیادی به یوتیوب هجوم آوردن.

چرا؟ چون درآمد یوتیوب دلاری هستش. شما 6 ماه فعالیت می‌کنید، و بعد از اون ماه به ماه براساس بازدید کانال یوتیوبتون درآمد کسب می‌کنید! و نه نگران قیمت دلار و ارز و سکه و تورم هستین، و نه درگیر کارفرما و استخدامی و …. !

 

اولین سوالی که خیلی‌ها شاید بپرسن و شک برانگیز باشه اینه که :

«اگر درآمد از یوتیوب شدنیه، درآمد خودت کجاست؟»

من در حوزه آموزش یوتیوب در یوتیوب فعالیت می‌کنم و ویدیو می‌سازم و کانال یوتیوبرشو رو نزدیک به یک سال و اندی پیش تأسیس کردم. بعد از 5 ماه فعالیت اولین درآمد کانالم رو داخل ایران دریافت کردم. داخل عکس زیر نمودار 6 ماه اول فعالیتم داخل یوتیوب آورده شده که اگر به بازدید ها و تاریخشون دقت کنید، متوجه میشین که مهر 99 کانالم به درآمد رسید و اولین درآمد من 85$ بوده از یوتیوب…

ولی این کل قضیه نیست و درآمدم از یوتیوب هر ماه با افزایش زیادی همراه بوده. به طوری که الان که دارم این مطلب رو می‌نویسم، هفت ماه از درآمدزایی کانال یوتیوبم گذشته و درآمدم هفت برابرشده! کافیه ویدیو زیر رو که از کانال یوتیوبم قرار دادم ببینید:

همه این ها طی یکسال با آموزش اصولی صورت گرفته!

من تنها ایرانی حاضر در یوتیوب نیستم که در یوتیوب درآمد دلاری دارم. این روزها ایرانی‌های خیلی خیلی زیادی دارند به سمت یوتیوب و آینده درخشانی که داره میان و قطعاً اگر الان شروع کنید تا یکی دوسال دیگه به استقلال مالی می‌رسین.

 

برای بخش زیادی از یویتوبرها، یوتیوب شغل اصلی و تمام وقت اون‌ها نیست! بلکه به صورت پاره‌وقت و سرگرمی شروع کردند و در حال حاضر از همین تایم اضافه خودشون درآمد دلاری کسب می‌کنند…

اگر همین امروز می‌خوای یوتیوب رو شروع کنی روی دکمه ثبت نام بزن و ثبت‌نامت رو تکمیل کن.

سرفصل ها

بنر

شراکت

شراکت با آکادمی تکانش (طرح شتابدهی) آکادمی تکانش با ارایه یک پیشنهاد متفاوت سعی کرده تا مسیر راحت تری را برای ورود شما عزیزان به فضای بین الملل فراهم سازد. در این حالت آکادمی به عنوان یک شتاب دهنده شغلی بر روی مخاطبین سرمایه گذاری کرده و در نهایت از درآمد ارزی حاصل شده ، به نسبت ۳۰ به ۷۰ با مخاطبین شراکت می کند . این درحالی است که شما درصورت همکاری با ایرانیان مقیم خارج باید بیش از ۳۰ درصد از درآمد را بابت مالیات و صرافی و... پرداخت نمایید. این طرح موجب می گردد ، مخاطبین راحت تر بتوانند در فضای بین المللی به درآمد برسند. خروج از طرح شراکت برای مخاطبین امکان پذیر است که در بخش سوالات متدوال به آن پرداخته شده است.

مدرس و منتور

مدرس
محمد پسندیده فرد

سوالات متداول

هر هزار بازدید یوتیوب چقدر درآمد داره؟

به صورت قطعی نمیشه گفت ولی برای کانال های ایرانی بین 2 تا 12 دلار عموما هستش؛ مثلا برای کانال یوتیوبرشو بنده مبلغ 5-6 دلار برای هر هزار ویو دریافت میکنم.

آیا حساب بانکی خارجی لازم داریم؟

هیچ نیازی به حساب و آشنای خارجی نیست. فصل آخر دوره کاملا به توضیح درآمدزایی و روش های نقد کردن درآمد پرداختیم و سه روش برای دریافت درآمد در ایران حتی بدون داشتن حساب خارجی و کردیت کارت و …. ذکر کردیم.

ثبت نام