مرتب سازی :

دوره جامع آموزش پروژه‌یابی دلاری در لینکدین 26 درصد تخفیف

دوره جامع آموزش پروژه‌یابی دلاری در لینکدین


در این دوره یاد می‌گیرید که چطور یک پروفایل لینکدین حرفه‌ای برای خودتان بسازید ، به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید، شبکه ارتباطات خود در لینکدین را گسترش دهید و از همه مهم‌تر این که چطور با کنار هم گذاشتن این مهارت‌ها پروژه بین‌المللی دریافت کنید و به درآمد ارزی برسید. دوره پروژه یابی در لینکدین شامل آموزش مباحث متنوعی همچون آموزش چگونگی دست یابی به گوشه و کنار داغ بازار بین‌المللی، تولید محتوای مخصوص لینکدین در حد اعلا و برقراری تماس با افراد متخصص و برند حوزه کاریتان است.

آموزش جاب ریموت+ آموزش پلتفرم لینکدین+ حساب پی پل
24 سطح
14 ساعت
5,600,000 تومان
4,170,000 تومان
آموزش پرامپت نویسی (prompt) در هوش مصنوعی 0 درصد تخفیف

آموزش پرامپت نویسی (prompt) در هوش مصنوعی


آموزش پرامپت نویسی در هوش مصنوعی برای تولید محتوای متنی، تصویری و ویدیویی هوش مصنوعی این روزها سروصدای زیادی بر پا کرده است. سراغ هر موضوعی که می‌رویم همه از تاثیر هوش مصنوعی و نحوه استفاده از آن صحبت می‌کنند. یکی از مواردی که هوش مصنوعی توانسته مسیر آسان‌تر و کاربردی‌تری در آن ایجاد کند، تولید محتواست. حالا شما می‌توانید تولید محتواهای مورد نیاز خود در حوزه‌های گوناگون را به ربات‌های هوش مصنوعی بسپارید. البته مانند هر حوزه تخصصی دیگری، بهره گرفتن از هوش مصنوعی هم نیاز به دانش و مهارت دارد. شما باید بدانید که چطور از این قابلیت جدید تکنولوژی استفاده کنید. در این دوره قرار است که با هوش مصنوعی و تکنیک‌های پرامپت‌نویسی آشنا شوید و فرآیند کلی تولید محتوا با استفاده از پرامپت‌ها را فرا بگیرید.

چندین ساعت آموزش
4 سطح
10 ساعت
1,500,000 تومان
آموزش هنر مذاکره برای فریلنسر ها 0 درصد تخفیف

آموزش هنر مذاکره برای فریلنسر ها


آموزش مذاکره به زبان انگلیسی برای فریلنسر ها

دو دسترسی اسپات پلیر
5 سطح
25 ساعت
1,500,000 تومان
1

آرشیو دوره های

ما یک مجموعه حرفه‌ای بین‌المللی در خدمات فریلنسینگ بین‌المللی هستیم که فعالیتمان را در سال ۱۳۹۹ شروع کردیم. وقتی دیدیم فریلنسرهای با استعدادی در کشورمان به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کنند، ولی به خاطر مسائلی مثل تحریم‌ها و احراز هویت قادر به حضور در بازارهای جهانی نیستند، بر آن شدیم تا پلی باشیم میان فریلنسرهای حرفه‌ای و لایق ایرانی و بازار بین‌المللی کسب و کار! لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.