آموزش 14
ویدیو 24 قسمت
آپدیت ۱۴۰۳/۰۴/۱۰
دانشجویان 430 نفر

معرفی دوره

در این دوره یاد می‌گیرید که چطور یک پروفایل لینکدین حرفه‌ای برای خودتان بسازید ، به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید، شبکه ارتباطات خود در لینکدین را گسترش دهید و از همه مهم‌تر این که چطور با کنار هم گذاشتن این مهارت‌ها پروژه بین‌المللی دریافت کنید و به درآمد ارزی برسید. دوره پروژه یابی در لینکدین  شامل آموزش مباحث متنوعی همچون آموزش چگونگی دست یابی به گوشه و کنار داغ بازار بین‌المللی، تولید محتوای مخصوص لینکدین در حد اعلا و برقراری تماس با افراد متخصص و برند حوزه کاریتان است.

هدف ما از برگزاری این دوره آن است که بتوانیم با فراهم کردن استراتژی‌ها و همچنین ابزارهای درجه یک برای به حداکثر رساندن پتانسیل کاریتان در لینکدین، شما را در مسیر رسیدن به مرحله جدیدی از شبکه سازی در پلتفرم لینکدین برسانیم. مرحله‌ای که پاداش عبور از آن، رسیدن به درآمد دلاری است.

مزایای حضور در کارگاه پروژه‌یابی دلاری در لینکدین

 • پروفایل لینکدین خود را بهبود ببخشید: شرکت کنندگان در این دوره یاد می‌گیرند که چطور با ساختن یک پروفایل لینکدین حرفه‌ای نسبت به سایر رقبای خود در بازارهای کار داخلی و بین‌المللی متمایز به نظر برسند و در ضمن آن، مهارت‌ها و تجربیات خود را به شکلی موثر در معرض دید عموم بگذارند.
 • . به مخاطب هدف خود دسترسی پیدا کنید: شرکت کنندگان یاد می‌گیرند که چطور communityهای برند و حرفه ای لینکدین را پیدا کرده و به عضویت آن‌ها دربیایند تا بدین ترتیب به مخاطبین هدف خود نیز دسترسی پیدا کنند.
 • با اشخاص خبره حوزه کاری خود ارتباط برقرار کنید: با بازیکنان کلیدی و معروف حوزه کاری خود ارتباط برقرار کنید تا ضمن بهره‌مندی از تجربیات آن‌ها، مهارت‌های خود را نیز به آن‌ها نشان داده و از آن‌ها تائیدیه دریافت کنید.
 • محتوای حرفه‌ای بسازید: ایجاد محتوای حرفه‌ای برای شبکه‌های اجتماعی مختلف خود نیازمند شرکت در چندین و چند دوره است که ما در همین یک دوره، تمامی نکات کلیدی مرتبط با آن را استخراج کرده‌ایم تا تمام نیازهایتان برای تولید یک محتوای درجه یک برطرف شود.
 • شبکه‌ای حرفه‌ای در اطراف خود تشکیل دهید: بهره‌‌‌مندی از یک شبکه حرفه‌ای، نه تنها برند شخصیتان را بهبود می‌بخشد، بلکه به پلی برای دریافت پیشنهاد کار از سوی کارفرمایان بین‌المللی تبدیل می‌شود تا بدین ترتیب ریموت جاب مورد علاقه خود را پیدا کرده و هرچه سریع‌تر به درآمد دلاری برسید.
 • اولین قدم به سمت تبدیل شدن به یک LinkedIn Pro را در کنار ما بردارید: شرکت کنندگان در دوره جامع پروژه‌یابی دلاری در لینکدین یاد می‌گیرند که چطور از ابزارهای مختلف لینکدین برای رسیدن به اهداف کاری خود بهره بگیرند و همین یک مورد به تنهایی می‌تواند ضامن موفقیت آن‌ها در دنیای کار باشد.

 

فرصت را برای یاد گرفتن رمز و راز لینکدین و ارتقا مهارت‌های شغلی و شبکه سازی خود از دست ندهید! همین حالا در دوره جامع پروژه‌یابی دلاری در لینکدین ثبت‌نام کنید و برای ایجاد یک پروفایل لینکدین حرفه‌ای آستین بالا بزنید، با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید و میزان فروشتان را بالا و بالاتر ببرید.

سرفصل ها

مقدمات

معرفی دوره لینکدین، قول و قرارهای اول کار، رید هافمن و شکل گیری لینکدین، شبکه اجتماعی لینکدین، مخاطبین لینکدین، ادبیات لینکدین، سوالات متداول

سطح 1_ چگونگی ساخت یک پروفایل حرفه ای

مقدمه سطح 1، عکس پروفایل حرفه ای، برچسب های روی عکس پروفایل، انتخاب کاور حرفه ای برای پروفایل، عنوان تخصصی و زیرعنوان ها، اطلاعات اولیه ولی بسیار مهم، داستانت چیه؟، دو بخش حیاتی، تجربیات و تحصیلات، مهارت ها و توصیه نامه ها، اسم رو به چه صورتی هایی میتونیم بنویسیم، لوکیشن اکانتمون رو کجا بذاریم؟، اضافه کردن لینک به صفحه، شخصی سازی لینک پروفایل، چند زبانه کردن پروفایل، چه کسی چه چیزهایی رو ببینه؟، پست های برجسته Featured، اکانت پریمیوم و قابلیت های آن، شاخص SSI، اکانتمون محدود شده چی کار کنیم؟، پروژه سطح 1

سطح 2- پروفایل شرکتی

ایجاد پروفایل شرکتی، بخش های مختلف پروفایل شرکتی، لینکدین برای کسب و کار من مناسبه؟، پروفایل شرکتی حرفه ای، پست گذاری، تولید محتوا، تقویم محتوایی، خبرنامه

سطح 3- اصول پست گذاری در لینکدین

مقدمه سطح 3، پسا پروفایل، پست گذاری در لینکدین، ایده های پست گذاری: قسمت 1، ایده های پست گذاری: قسمت 2، دستیابی به ایده تولید محتوا، انتشار اولین پست، کقاله نویسی، فعالیت مستمر در لینکدین، پروژه سطح 3

سطح 4- پیدا کردن جاب از لینکدین

مقدمه سطح 4، بخش جاب. قسمت 1، بخش جاب. قسمت 2، بخش جاب. قسمت 3، بخش جاب. قسمت 4، بخش جاب. قسمت 5، بخش جاب. قسمت 6، بخش جاب. قسمت 7، بخش جاب. قسمت 8، بخش جاب. قسمت 9، بخش جاب. قسمت 10، بخش جاب. قسمت 11، بخش جاب. قسمت 12، بخش جاب. قسمت 13، پروژه پیشنهادی سطح 4

سطح 5- قرارداد و انتقالات مالی

قرارداد و انتقالات مالی

سطح 6- Sales Navigator

معرفی ابزار sales navigator در لینکدین، Learning Center، Comunity

بنر

شراکت

شراکت با آکادمی تکانش (طرح شتابدهی) آکادمی تکانش با ارایه یک پیشنهاد متفاوت سعی کرده تا مسیر راحت تری را برای ورود شما عزیزان به فضای بین الملل فراهم سازد. در این حالت آکادمی به عنوان یک شتاب دهنده شغلی بر روی مخاطبین سرمایه گذاری کرده و در نهایت از درآمد ارزی حاصل شده ، به نسبت ۳۰ به ۷۰ با مخاطبین شراکت می کند . این درحالی است که شما درصورت همکاری با ایرانیان مقیم خارج باید بیش از ۳۰ درصد از درآمد را بابت مالیات و صرافی و... پرداخت نمایید. این طرح موجب می گردد ، مخاطبین راحت تر بتوانند در فضای بین المللی به درآمد برسند. خروج از طرح شراکت برای مخاطبین امکان پذیر است که در بخش سوالات متدوال به آن پرداخته شده است.

مدرس و منتور

مدرس
علیرضا قیمتی

 • کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه امام صادق
 • دکتری مدیریت کسب و کار از دانشگاه تهران
 • سابقه ۷ سال فعالیت بین المللی
 • سابقه برگزاری ۱۲ دوره فریلنسری بین المللی 
 • سابقه ۳ سال فعالیت فریلنسری از طریق لینکدین

سوالات متداول

قرار است در این دوره چه چیزهایی را یاد بگیریم؟

شرکت کنندگان در این دوره طیف وسیعی از موضوعات را یاد گرفته و از آن مهم‌تر یاد می‌گیرند که چطور از دانسته‌های خود در زمینه ایجاد پروفایل حرفه‌ای لینکدین، شبکه سازی، تولید محتوا و مارکتینگ برای پیشبرد سناریوهای واقعی و پول ساز استفاده کنند.

این کارگاه به درد چه کسانی می‌خورد؟

تمامی افرادی که قصد دارند به کمک پروفایل و ابزارهای لینکدین، حضوری متمایز در بازارهای کار ایران و دنیا داشته باشند می توانند از این دوره بهترین استفاده را داشته باشند.

برای حضور در کارگاه به چه چیزهایی نیاز داریم؟

لپ‌تاپ یا موبایل (به طور کلی هرچیزی که بتوانید به کمک آن آنلاین شوید) و پشتکار برای انجام تکالیفی که طی دوره به شما محول خواهد شد.

ثبت نام