آموزش 8
ویدیو 31 قسمت
آپدیت ۱۴۰۳/۰۴/۱۰
دانشجویان 430 نفر

معرفی دوره

مزایای دوره peopleperhour آکادمی تکانش: 

 
محتوای جامع و به روز: این دوره به طور کامل و جامع به تمام جنبه های کار در پلتفرم peopleperhour می پردازد و شما را از صفر تا صد برای شروع کار به عنوان یک فریلنسر در این پلتفرم آماده می کند. محتوای دوره به طور مرتب آپدیت می شود تا با جدیدترین تغییرات پلتفرم peopleperhour همسو باشد.
 
مدرس باتجربه: مدرس این دوره، آقای امیر براتلو، دارای سابقه ی درخشان در زمینه ی فریلنسری در پلتفرم peopleperhour است و به تمام فوت و فن های کار در این پلتفرم آشنایی دارد. ایشان تجارب و دانش خود را در این دوره به اشتراک می گذارند تا شما بتوانید از آنها برای موفقیت در کار خود استفاده کنید.
 
تمرکز عملی: این دوره صرفاً به ارائه ی تئوری نمی پردازد، بلکه تمرکز اصلی آن بر روی آموزش عملی کار در پلتفرم peopleperhour است. در طول دوره، شما با انجام تمرینات مختلف، مهارت های لازم برای کار در این پلتفرم را کسب خواهید کرد.
 
پشتیبانی قوی: آکادمی تکانش به شما پشتیبانی قوی ارائه می دهد تا در صورت بروز هر گونه مشکل در طول دوره، بتوانید به راحتی آن را حل کنید.
 
قیمت مناسب: قیمت این دوره در مقایسه با سایر دوره های مشابه بسیار مناسب است و شما می توانید با پرداخت هزینه ای ناچیز، از مزایای آن بهره مند شوید.
 
 
 
مزایای دیگر:
 
دسترسی به انجمن آنلاین دوره برای تبادل نظر با سایر دانشجویان
ارائه ی وبینارهای آموزشی رایگان
تخفیف در سایر دوره های آکادمی تکانش


جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مسیر شغلی متناسب با مهارت های خود فرم دریافت مشاوره را تکمیل کنید و منتظر تماس مشاورین آکادمی باشید.
 

سرفصل ها

مقدمات و معرفی دنیای فریلنسری

به زودی

مقایسه پلتفرم های فریلنسری و معرفی pph

به زودی

بررسی خدمات قابل ارائه در pph

به زودی

آماده سازی محتوای پروفایل

به زودی

آماده سازی بسته خدمات

به زودی

ساخت اکانت حرفه ای

به زودی

تبلیغات و مارکتینگ

به زودی

پروپوزال نویسی

به زودی

بنر

شراکت

شراکت با آکادمی تکانش (طرح شتابدهی) آکادمی تکانش با ارایه یک پیشنهاد متفاوت سعی کرده تا مسیر راحت تری را برای ورود شما عزیزان به فضای بین الملل فراهم سازد. در این حالت آکادمی به عنوان یک شتاب دهنده شغلی بر روی مخاطبین سرمایه گذاری کرده و در نهایت از درآمد ارزی حاصل شده ، به نسبت ۳۰ به ۷۰ با مخاطبین شراکت می کند . این درحالی است که شما درصورت همکاری با ایرانیان مقیم خارج باید بیش از ۳۰ درصد از درآمد را بابت مالیات و صرافی و... پرداخت نمایید. این طرح موجب می گردد ، مخاطبین راحت تر بتوانند در فضای بین المللی به درآمد برسند. خروج از طرح شراکت برای مخاطبین امکان پذیر است که در بخش سوالات متدوال به آن پرداخته شده است.

مدرس و منتور

مدرس
امیر براتلو

همکاری با ستاد توسعه فناوری نانو در زمینه سمینارها و دوره‌های دانش‌آموزی و دانشجویی

همکاری با آزمایشگاه رباتیک دانشگاه رجاییدر ساخت دستگاه ورزشی و دو ربات صنعتی

سابقه ۳ سال فعالیت به عنوان فریلنسر در دو پلتفرم فایور و فریلنسر و  pph

مدیریت شرکت کیان رباتیک، فعال در زمینه ساخت ربات تبلیغاتی و ربات‌های آموزشی

سابقه انجام پروژه های مختلف داخلی و خارجی در زمینه مهندسی مکانیک
کسب درآمد ۴۰۰۰ دلار تاکنون

فعال در حوزه مهندسی مکانیک

سوالات متداول

آیا این کار به درد من هم میخورد؟

آپورک پلتفرمی تخصصی است که برای متخصصین حوزه‌های برنامه‌‌نویسی، گرافیک، معماری، سئو بهترین پلتفرم است. معمولا پروژه‌ها در آپورک بلند مدت و با قیمت‌های بالاتر هستند. اگر تخصص‌هایی در این زمینه دارید حتما مخاطب ابن دپوره خواهید بود.

درآمد یک فریلنسر بین المللی چقدر است؟

در فضای بین الملل یک فریلنسر بسته به خدماتی که ارائه می دهد می تواند بصورت متوسط ماهیانه ۴۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار درآمد بزند که کسب این درآمد نیازمند فعالیت حداقل یک ساله فریلنسر می باشد. دانشجویان آکادمی تکانش بعد از گذشت یک سال بطور میانگین ماهیانه ۳۰۰۰ دلار درآمد دارند.

ثبت نام