آموزش 30
ویدیو 80 قسمت
آپدیت ۱۴۰۳/۰۲/۲۲
دانشجویان 430 نفر

معرفی دوره

 

بسیار خرسندیم که امروز توانسته ایم با ایجاد یک فرایند شتاب دهی شما را در مسیر موفقیت از طریق فریلنسری همراهی کنیم . این همراهی نه از جنس فروش دوره (مانند سایرین!) بلکه از طریق سرمایه گذاری بر مهارت های شما و شراکت با شما صورت می گیرد. به عبارت دیگر در ابتدای ورود شما به این مجموعه بخشی از هزینه های ساخت حساب بانکی ارزی و شماره مجازی و… توسط ما تامین گردیده و ارائه می گردد. سپس وارد یک مسیر آموزشی گام به گام و فعالیت محور شده تا ادبیات فعالیت بین المللی را از ساخت پروفایل تخصصی و نمونه کار تا پروپوزال نویسی و دریافت پروژه فرا بگیرید. ماموریت ما همراهی فریلنسر ها از ابتدا تا تعامل با مشتریان خارجی و دریافت پروژه های دلاری تعریف شده است و از هیچ تلاشی در این مسیر دریغ نمی کنیم.

فرایند ورود به دوره

باتوجه به این مهم که فعالیت در فضای بین الملل چالش ها و سختی های خود را دارد ، برای ورود افراد به این مسیر شتابدهی، مراحلی طراحی شده که به آن می پردازیم :

  • ثبت نام ارزیابی : در این مرحله متقاضی با تکمیل یک پرسشنامه توانمندی ها و علاقمندی ها ، دغدغه ، میزان زمان آزاد را به ما اعلام میدارد تا با ارزیابی دقیق پیش بینی گردد ، موفقیت شما در این مسیر به چه میزان خواهد بود.
  • تماس تلفنی : از طرف مجموعه ما با شما تماس گرفته شده و نتیجه پرسشنامه به شما اطلاع داده خواهد شد . در صورتی که امتیاز کافی برای ورود به دوره شتابدهی را کسب نکرده باشید با ارائه استراتژی هایی به شما پیشنهاد می شود مهارت های خود را تقویت نمایید و در صورت تمایل پس از ۶ ماه مجددا نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. اما دوستانی که امتیاز لازم را کسب نمایند می تواند در زمان مشخص شده نسبت به ثبت نام و شروع فعالیت در مجموعه اقدام نمایند.
  • شروع فعالیت: پس از ثبت نام آموزش ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت ، تمامی آموزش ها به صورت ضبط شده و گام به گام همراه با فعالیت خواهد بود تا مدرس دوره مطمئن گردد فرایند آموزشی بطور کامل اثربخش بوده است ، از سوی دیگر از طریق جلسات هفتگی آنلاین با مدرس مشکلات شما برطرف خواهد شد و در نهایت با فعالیت مستمر بر روی اکانت اختصاصی می توانید به کسب درآمد ارزی بپردازید.
مزایای دیگر:
 
دسترسی به انجمن آنلاین دوره برای تبادل نظر با سایر دانشجویان
ارائه ی وبینارهای آموزشی رایگان
تخفیف در سایر دوره های آکادمی تکانش
 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مسیر شغلی متناسب با مهارت های خود فرم دریافت مشاوره را تکمیل کنید و منتظر تماس مشاورین آکادمی باشید.

 

سرفصل ها

مقدمات

معرفی دوره و مدل همکاری، آشنایی با دوره، قواعد و قوانین، ریسک ها و چالش های فریلنسری، مهم ترین عامل موفقیت، سوالات متداول، نکات مهم قبل از شروع سطح یک

سطح 1_ آشنایی با فریلنسینگ

تیزر، نگاهی به صنعت فریلنسینگ، فرصت‌ها و تهدیدها، نگرش صحیح به فریلنسری، روش‌های دریافت پروژه، پتانسیل درآمدزایی دلاری، پلتفرم فایور، زبان انگلیسی، پروژه اول

سطح 2_ رقابت بزرگترین چالش فریلنسری

ایده‌های تخصص‌های مختلف، آشنایی با گیگ، رقابت بزرگترین چالش، نیچ مارکتینگ، راهکار غلبه بر رقابت، سندورم نتیجه فوری، پروژه دوم

سطح 3_ ایده ها و نیچ های جذاب

ایده هایی برای گرافیست ها، ایده هایی برای مترجم ها و نویسنده ها، ایده هایی برای برنامه نویس ها، تریدرها، موزیسین ها، ایده هایی برای دیجیتال معمارها، ایده هایی برای دیجیتال مارکترها، ایده هایی برای موشن کارها و تدوین گرها، راهکار برای بدون مهارت ها، تکنیک های پیدا کردن ایده، استراتژی پورتفولیو، پروژه سوم

سطح 4_ انتخاب گیگ نهایی و طراحی کاور

آنالیز نیچ پرپتانسیل، فایور به مانند یک ویترین، فرآیند جذب مشتری، طراحی کاور جذاب، اگر نمونه کار ندارید، خوب بهتر از عالی، آموزش کار با کانوا،پیدا کردن نیچ، پروژه چهارم

سطح 5_ محتوای گیگ ها

انتخاب تگ مناسب، انتخاب عنوان گیگ، Generalist vs Specialist، فعالیت به صورت متخصص، پکیج ها و قیمت گذاری، توضیحات گیگ، بهینه سازی متن ربات ها با ChatGPT، کج دار و مریز، تیزر مصاحبه با کژال دشتی، پروژه

سطح 6_ یک شروع قدرتمند با اکانت

آموزش راه اندازی VPS، نکات مهم در مورد VPS، گروپلنسینگ و نکات مهم قبل از ورود به اکانت VPS، راه اندازی اولیه اکانت در بارگزاری اولیه گیگ، آماده سازی پروفایل، آشنایی با صفحات فایور، معرفی سطوح فایور(مسیر درآمدی)، الگوریتم فایور(تکمیلی)، پروژه، معرفی PPH

سطح 7_ قیف قروش و ارزیابی عملکرد

مقدمه ای بر پروپوزال نویسی، انواع مشتری،سه گام اساسی پروپوزال نویسی، گام اول: تشخیص مشکل اصلی مشتری، گام دوم: نگارش پروپوزال به فارسی، گام سوم : ترجمه به انگلیسی، اجزای یک پروپوزال، پروژه، فروش اتفاقی نیست، قیف فروش وارزیابی عملکرد

سطح 8_ قیف فروش و ارزیابی عملکرد

قیف فروش فایور، آماده سازی زیرساخت، جایگاه گیگ خود را ارتقا دهید، عکس پروفایل(یادآوری)،نکات تکمیلی(بهبود رنکینگ گیگ)، آموزش ساخت لینکدین حرفه ای، ارزیابی عملکرد، پروژه، مششتریانی که باید ازآنها دوری کنید

سطح 9_ الگوریتم رتبه بندی رشد و ایمپرشن

یک پلتفرم جستجو، شناخت مبانی، شیوه استخراج کلمات، بازسازی استراتژی جستجو، پروژه، جلسه 3 Pattern

بنر

شراکت

شراکت با آکادمی تکانش (طرح شتابدهی) آکادمی تکانش با ارایه یک پیشنهاد متفاوت سعی کرده تا مسیر راحت تری را برای ورود شما عزیزان به فضای بین الملل فراهم سازد. در این حالت آکادمی به عنوان یک شتاب دهنده شغلی بر روی مخاطبین سرمایه گذاری کرده و در نهایت از درآمد ارزی حاصل شده ، به نسبت ۳۰ به ۷۰ با مخاطبین شراکت می کند . این درحالی است که شما درصورت همکاری با ایرانیان مقیم خارج باید بیش از ۳۰ درصد از درآمد را بابت مالیات و صرافی و... پرداخت نمایید. این طرح موجب می گردد ، مخاطبین راحت تر بتوانند در فضای بین المللی به درآمد برسند. خروج از طرح شراکت برای مخاطبین امکان پذیر است که در بخش سوالات متدوال به آن پرداخته شده است.

مدرس و منتور

مدرس
علیرضا قیمتی

  • کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه امام صادق
  • دکتری مدیریت کسب و کار از دانشگاه تهران
  • سابقه ۷ سال فعالیت بین المللی
  • سابقه برگزاری ۱۲ دوره فریلنسری بین المللی 
  • سابقه ۳ سال فعالیت فریلنسری از طریق لینکدین

سوالات متداول

آیا این کار به درد من هم میخورد؟

پلتفرم فایور، بسته‌های خدماتی دارد و فریلنسرها خدماتی که می‌توانند ارائه دهند را به اشتراک می‌گذارند. به دلیل تنوع بالایی که در بسته های خدماتی این پلتفرم وجود دارد، هرفردی با هر نوع و هز میزان مهارتی میتواند خدمات خود را ارائه دهد. خلاقیت در ارائه خدمات بسیار در این پلتفرم حائز اهمیت می‌باش.

آیا فعالیت فایور به سطح زبان انگلیسی بالایی نیاز دارد؟

از آنجایی که کلیه تعاملات با کارفرما در فایور از طریق چت صورت میگیرد، مسئله زبان انگلیسی بسیار راحت شده و می‌توانید از سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های ترجمه مثل گوگل ترنسلیت برای ترجمه گفتگوی خود با کارفرما استفاده نمایید.

بدون داشتن مهارت تخصصی هم میشه وارد این حوزه شد؟

بله، حوزه های متعددی هستند که بدون تخصص می تونید از اونها کسب درآمد کنید. مثلا : ورود اطلاعات : مشتری به شما PDF یا عکس میده و ازتون می خواد اون رو وارد یک فایل ورد یا دیتابیس کنید . تاییپ کردن تحقیق در اینترنت ساخت پاورپوینت : متن میده و از شما می خواد برای محتوای داده شده فایل پرزنتیشن درست کنید. اکسل : یه فایل اکسل می خواد که چند تا نمودار براش درست کنید! شما حتی می تونید کارهای تخصصی بگیرید و برونسپاری کنید به سایت های ایرانی یا دوستان و یا افرادی که در کامیونیتی گروپلنسینگ هستند!!!

درآمد یک فریلنسر بین الملل چقدر است؟

در فضای بین الملل یک فریلنسر بسته به خدماتی که ارائه می دهد می تواند بصورت متوسط ماهیانه ۴۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار درآمد بزند که کسب این درآمد نیازمند فعالیت حداقل یک ساله فریلنسر می باشد. دانشجویان آکادمی تکانش بعد از گذشت یک سال بطور میانگین ماهیانه ۳۰۰۰ دلار درآمد دارند.

ثبت نام در این سایت به چه مدارکی نیاز دارد؟

بصورت پیش فرض برای ثبت نام به مدارک زیر نیاز داریم. 1- مدارک هویتی (پاسپورت یا کارت ملی یا گواهینامه رانندگی) غیر ایرانی 2- حساب بانکی 3- شماره تلفن این سایت ها همه ایران و چند کشور دیگه رو تحریم کردند و بهشون سرویس ارائه نمی دن، پس از مدارک ایرانی نمیشه استفاده کرد! اما نگران نباشید در این طرح شتابدهی وظیفه تمام این مسائل با ماست و شما نیازی به ارائه هیج مدرکی ندارید.

آیا اینکه با مدارک فیک برای ما اکانت می سازید بعدا برای مهاجرت مشکل ساز نمیشه؟

به هیچ وجه ، از آنجا که اطلاعاتی که برای سایت های فریلنسری ارسال می کنیم حتی در خود سایت ها و پلتفرم های فریلنسری هم موجود باقی نمی ماند، این اطلاعات صرفا توسط یک سری سایت های واسط و kyc مورد بررسی قرار می گیرد که یا تائید می شود یا رد می شود که در صورت رد شدن اکانت ساخته نمی شود و در صورت تائید هم چون اطلاعات واقعی خود شخص شما نیست برای شما هیچ مشکلی ایجاد نمی شود همچنین تعداد زیادی از دانشجویان آکادمی در این چند سال بدون هیچ مشکلی مهاجرت کردند.

شرایط خروج از طرح شراکت به چه شکل است؟

فریلنسرهایی که به درآمد ماهیانه بالای ۴۰۰۰ دلار می رسند با معرفی ۱۰ نفر دانشجوی جدید توسط آکادمی و ارائه خدمات آموزش و منتورینگ به این افراد می توانند از طرح شراکت خارج شوند. برای اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی با پشتیبانی تکانش تماس بگیرید.

چرا به جای همکاری با اقوام مقیم خارج از کشور بهتر است با تکانش همکاری کنم؟

در صورتی که با آیپی های مختلف وارد سایت آپورک شوید سایت آپورک احتمالا در خوش بینانه ترین حالت حساب شما را لیمیت می کند و از شما می خواهد حتما با آیپی همان کشوری که اکانت را در آن ساختید لاگین کنید ، که این امر فقط در صورتی ممکن است که شما توسط یک شخصی که در خارج از کشور دسترسی به اینترنت دارد چندین بار لاگین کنید و استفاده از Vpn و Vps به هیچ عنوان این مشکل را حل نمی کند ، سایت اکانت فریلنسر در این زمینه متاسفانه نمی تواند به شما کمک کند ، پس حتما از آیپی ثابت برای اتصال استفاده کنید.

ثبت نام