آموزش 5
ویدیو 4 قسمت
آپدیت ۱۴۰۳/۰۴/۱۰
دانشجویان 430 نفر

معرفی دوره

مزایای دوره perply آکادمی تکانش 

 
محتوای جامع و به روز: این دوره به طور کامل و جامع به تمام جنبه های کار در پلتفرم پرپلی می پردازد و شما را از صفر تا صد برای شروع کار به عنوان یک فریلنسر در این پلتفرم آماده می کند. محتوای دوره به طور مرتب آپدیت می شود تا با جدیدترین تغییرات پلتفرم پرپلی همسو باشد.
 
مدرس باتجربه: مدرس این دوره، دارای سابقه ی درخشان در زمینه ی فریلنسری در پلتفرم پرپلی است و به تمام فوت و فن های کار در این پلتفرم آشنایی دارد. ایشان تجارب و دانش خود را در این دوره به اشتراک می گذارند تا شما بتوانید از آنها برای موفقیت در کار خود استفاده کنید.
 
تمرکز عملی: این دوره صرفاً به ارائه ی تئوری نمی پردازد، بلکه تمرکز اصلی آن بر روی آموزش عملی کار در پلتفرم پرپلی است. در طول دوره، شما با انجام تمرینات مختلف، مهارت های لازم برای کار در این پلتفرم را کسب خواهید کرد.
 
پشتیبانی قوی: آکادمی تکانش به شما پشتیبانی قوی ارائه می دهد تا در صورت بروز هر گونه مشکل در طول دوره، بتوانید به راحتی آن را حل کنید.
 
قیمت مناسب: قیمت این دوره در مقایسه با سایر دوره های مشابه بسیار مناسب است و شما می توانید با پرداخت هزینه ای ناچیز، از مزایای آن بهره مند شوید.
 
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مسیر شغلی متناسب با مهارت های خود فرم دریافت مشاوره را تکمیل کنید و منتظر تماس مشاورین آکادمی باشید.

 

سرفصل ها

مقدمات

مقدمه 1، مقدمه 2، مقدمه 3، مقدمه 4

سطح 1

آشنایی با پلتفرم های بین المللی تدریس، مزیت تدریس در پلتفرهای بین المللی، موانع تدریس در پلتفرهای بین المللی، مدرسان غیرایرانی موفق در پرپلی، پروژه سطح 1

سطح 2

چالش رقابت، ساختار پلتفرم پرپلی، قدم درخواست کلاس، ساختار نمایشی پلتفرم پرپلی، نیچ تدریس، پروژه سطح 2

سطح 3

حوزه های نیچ تدریس، نمونه نیچ تدریس اول، نمونه نیچ تدریس دوم، انتخاب نیچ تدریس، نحوه اطلاع از وضعیت رقبا، پروژه سطح 3، پروژه تکمیلی سطح 3، آموزش کار با پنل گروپلنسینگ

سطح 4

انواع محتوای پروفایل پرپلی، محتوای متنی، الزامات ویدیوی معرفی، زمان بندی و محتوای ویدیوی معرفی، نمونه ویدیوی معرفی مورد تایید پرپلی، دو نمونه ویدیوی معرفی رد شده در پرپلی، محتوای عکس، پروژه سطح 4

بنر

شراکت

شراکت با آکادمی تکانش (طرح شتابدهی) آکادمی تکانش با ارایه یک پیشنهاد متفاوت سعی کرده تا مسیر راحت تری را برای ورود شما عزیزان به فضای بین الملل فراهم سازد. در این حالت آکادمی به عنوان یک شتاب دهنده شغلی بر روی مخاطبین سرمایه گذاری کرده و در نهایت از درآمد ارزی حاصل شده ، به نسبت ۳۰ به ۷۰ با مخاطبین شراکت می کند . این درحالی است که شما درصورت همکاری با ایرانیان مقیم خارج باید بیش از ۳۰ درصد از درآمد را بابت مالیات و صرافی و... پرداخت نمایید. این طرح موجب می گردد ، مخاطبین راحت تر بتوانند در فضای بین المللی به درآمد برسند. خروج از طرح شراکت برای مخاطبین امکان پذیر است که در بخش سوالات متدوال به آن پرداخته شده است.

مدرس و منتور

مدرس
نگین افشار

  • ده سال سابقه تدریس در دوره های مهارت آموزی داخلی و بین المللی به زبان انگلیسی
  • دارای تجربه منتورینگ دانشجویان و فارغ اتحصیلان جهت درآمدزایی در حوزه بین الملل
  • مدرس دانشگاه و سوپروایزر تیم های دانشجویی جهت اعزام به رویدادهای بین المللی
  • مشاور تکانش برای اشتغال و درآمدزایی دلاری در بازار بین الملل در حوزه تدریس زبان انگلیسی

سوالات متداول

ثبت نام در این سایت به چه مدارکی نیاز دارد؟

بصورت پیش فرض برای ثبت نام به مدارک زیر نیاز داریم. 1- مدارک هویتی (پاسپورت یا کارت ملی یا گواهینامه رانندگی) غیر ایرانی 2- حساب بانکی 3- شماره تلفن این سایت ها همه ایران و چند کشور دیگه رو تحریم کردند و بهشون سرویس ارائه نمی دن، پس از مدارک ایرانی نمیشه استفاده کرد! اما نگران نباشید در این طرح شتابدهی وظیفه تمام این مسائل با ماست و شما نیازی به ارائه هیج مدرکی ندارید.

آیا اینکه با مدارک فیک برای ما اکانت می سازید بعدا برای مهاجرت مشکل ساز نمیشه؟

به هیچ وجه ، از آنجا که اطلاعاتی که برای سایت های فریلنسری ارسال می کنیم حتی در خود سایت ها و پلتفرم های فریلنسری هم موجود باقی نمی ماند، این اطلاعات صرفا توسط یک سری سایت های واسط و kyc مورد بررسی قرار می گیرد که یا تائید می شود یا رد می شود که در صورت رد شدن اکانت ساخته نمی شود و در صورت تائید هم چون اطلاعات واقعی خود شخص شما نیست برای شما هیچ مشکلی ایجاد نمی شود همچنین تعداد زیادی از دانشجویان آکادمی در این چند سال بدون هیچ مشکلی مهاجرت کردند.

شرایط خروج از طرح شراکت به چه شکل است؟

دانشجویانی که به درآمد ماهیانه بالای ۴۰۰۰ دلار می رسند با معرفی ۱۰ نفر دانشجوی جدید توسط آکادمی و ارائه خدمات آموزش و منتورینگ به این افراد می توانند از طرح شراکت خارج شوند. برای اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی با پشتیبانی تکانش تماس بگیرید.

من دانشجو هستم و هنوز مدرک دانشگاهی ندارم، می تونم تو این پلتفرم کار کنم؟

بله. شما می توانید بعنوان مدرس در این پلتفرم فعالیت کنید و درآمد داشته باشید.

آیا در پرپلی فقط می توان زبان انگلیسی تدریس کرد؟

خیر. هر زبان دیگری هم که بلد هستید می توانید تدریس کنید. در حال حاضر مدرسان زبانهای اسپانیایی، روسی، کره ای، حتی اردو و هلندی نیز در این پلتفرم فعالیت می کنند.

چرا به جای همکاری با اقوام مقیم خارج از کشور بهتر است با تکانش همکاری کنم؟

در صورتی که با آیپی های مختلف وارد سایت پرپلی شوید سایت پرپلی احتمالا در خوش بینانه ترین حالت حساب شما را لیمیت می کند و از شما می خواهد حتما با آیپی همان کشوری که اکانت را در آن ساختید لاگین کنید ، که این امر فقط در صورتی ممکن است که شما توسط یک شخصی که در خارج از کشور دسترسی به اینترنت دارد چندین بار لاگین کنید و استفاده از Vpn و Vps به هیچ عنوان این مشکل را حل نمی کند ، سایت اکانت فریلنسر در این زمینه متاسفانه نمی تواند به شما کمک کند ، پس حتما از آیپی ثابت برای اتصال استفاده کنید.

چرا تکانش نسبت به فروشگاه های اکانت فریلنسری بهتر است؟

تکانش اکانت وریفای شده لوکیشن کانادا و انگلیس ارائه میده که جزو بهترین لوکیشن ها برای فعالیت فریلنسریه

هزینه شماره و وی پی اس چگونه است؟

فریلنسر ماهیانه برای نگهداشت اکانت و حساب مجازی ماهیانه مبلغ ۶۰۰ هزار تومان می پردازد.

ثبت نام