وبینار رایگان تولید و فروش کتاب در سایت آمازون kdp

افزودن به تقویم
تاریخ: یکشنبه ها
ساعت: 19:۰۰

معرفی

آمازون را به‌عنوان یکی از بزرگترین سایت‌های خرید و فروش آنلاین در دنیا می‌شناسیم. شاید هر تولیدکننده یا فروشنده‌ای دوست داشته باشد که بتواند محصول خود را روی آمازون عرضه کند. عرضه محصولات مختلف روی آمازون به دلیل شرایط خاص کشور ما، کار چندان راحتی نیست. اما ما می‌توانیم در چند حوزه برای فروش در سایت آمازون اقدام کنیم. نوشتن کتاب، طراحی جلد کتاب یا طراحی پلنر و مواردی شبیه به آن‌ها از جمله کارهایی است که می‌توان از طریق آن‌ها روی آمازون فعالیت کرد و به درآمد دلاری رسید.

در مورد اول، شما می‌توانید در هر حوزه‌ای که به آن اشراف دارید، کتابی بنویسید. نوشتن کتاب الکترونیکی قوانین و شرایط خاص خودش را دارد که به آسانی می‌توانید آن‌را یاد بگیرید. سپس کتاب خودتان را روی سایت آمازون قرار داده و به درآمد برسید. این کار نیاز به دانش نویسندگی ندارد. یعنی حتی اگر تا به‌حال به نوشتن فکر نکرده‌اید، باز هم می‌توانید در این حوزه فعالیت کنید. حالا ممکن است اصلا هیچ علاقه‌ای به فعالیت در حوزه نوشتن نداشته باشید. آیا باز هم راهی برای کسب درآمد از آمازون وجود دارد؟

پاسخ ما مثبت است. شما می‌توانید با طراحی جلد کتاب یا طراحی پلنر از طریق آمازون به درآمد برسید. برای این کار نیاز به تخصص خاصی ندارید. هوش مصنوعی این روزها این کارها را بسیار آسان کرده است. شما می‌توانید از بات‌های مختلف برای طراحی جلد کتاب کمک بگیرید. یعنی با کمترین امکانات به درآمد دلاری برسید.

حالا سوال این است که از طریق طراحی جلد کتاب، یا بدون دانش نویسندگی، چگونه می‌توان در آمازون کار کرد؟ برای اینکه بدانید چطور می‌توانید کتاب بنویسید،‌ یا چطور با کمک هوش مصنوعی جلد کتاب طراحی کنید، باید با راه روش این کار آشنا شوید. ما در وبینار رایگان آمازون، قرار است از صفرتا صد نوشتن و فروش کتاب الکترونیکی بدون و البته طراحی جلد کتاب روی آمازون را به شما یاد بدهیم. کافی است همین حالا در وبینار رایگان آموزشی ما شرکت کنید تا خیلی زود بتوانید کتاب خود را روی سایت آمازون ببینید.

 

برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه شروع کار در این پلتفرم  در وبینار رایگان این هفته ثبت نام کنید .

سرفصل ها

چرا آمازون kdp؟

چه کسانی میتونن خود ناشر باشن

پیش درآمدی در سایت آمازون

موانع انتشار کتاب در آمازون

فروش در آمازون kdp

شرایط همکاری در سایت آمازون

مخاطبین

  • نویسنده ها
  • طراحان گرافیک
  • تمامی افرادی که به دنبال کسب درآمد دلاری با هر مهارتی هستند

نتایج دانشجویان

سوالات متداول

• آیا چگونگی آماده سازی زیرساخت‌های لازم برای کسب درآمد دلاری از ایران در این وبینار مورد بررسی قرار خواهد گرفت؟

بله. اصلی‌ترین نگرانی‌های افراد درباره حضور در پلتفرم‌های خارجی، محدود به نحوه نقد کردن درآمد ارزی و البته مقابله با محدودیت‌هایی است که این پلتفرم‌ها برای ایرانیان وضع کرده‌اند. با توجه به این موضوع، ما نیز اصلی‌ترین بخش‌های وبینار را به رفع این نگرانی‌ها اختصاص داده‌ایم و حتی شرایطی برای دریافت رایگان حساب ارزی و حساب کاربری آمازون از سوی موسسه تکانش را نیز فراهم آورده‌ایم.

• با حضور در این وبینار طی چه مدت زمانی به درآمد دلاری خواهیم رسید؟

آمازون بزرگ‌ترین فروشنده کتاب در دنیا است و حضور در این وبینار کلیدی است که برای حضور در بازار میلیارد دلاری فروش کتاب الکترونیک به آن نیاز دارید. طبیعتا کسب درآمد دلاری از این بازار نیازمند صرف زمان چندان هنگفتی نیست. شما می‌توانید با پیاده سازی روش‌های مورد بررسی در این وبینار طی مدت زمانی کوتاه به درآمد دلاری دست پیدا کنید.

• آیا برای کسب درآمد دلاری از آمازون از طریق فروش کتاب الکترونیک نیازمند تسلط بر زبان انگلیسی هستیم؟

خیر، شما می‌توانید بدون هیچگونه مهارت خاصی در زمینه زبان انگلیسی به تولید کتاب الکترونیک و کسب درآمد دلاری بپردازید. آن چه می‌تواند بیش از هرچیز مسیرتان برای کسب درآمد دلاری از آمازون را هموار کند پرورش ایده‌های ناب و پیاده سازی آن‌ها در دنیای واقعی است. همان چیزی که به طور مفصل در وبینار کسب درآمد دلاری از آمازون KDP مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

• آیا می‌توانیم با حضور در این وبینار درباره نحوه کارکردهای مختلف آمازون اطلاعات کسب کنیم؟

بله. اگرچه مباحث این وبینار به طور خاص پیرامون نحوه تولید و فروش کتاب‌های الکترونیک طراحی شده‌اند، طی آن نگاهی کلی به فضاهای مختلف فروشگاه آمازون نیز خواهد شد. همین موضوع شرکت در وبینار آمازون KDP را به فرصتی استثنایی برای آشنایی هرچه بیشتر با فضای فروش آمازون مبدل می‌کند.

افزودن به سبد خرید مشاوره