7 روش کسب درآمد دلاری در اوقات فراغت

7 روش کسب درآمد دلاری در اوقات فراغت
تاریخ: 1400/08/13
بازدید: 690 بازدید
دیدگاه: 0 دیدگاه

فرض کنید به خانه می‌روید و به جای اینکه وقت خود را در فضای مجازی بگذرانید، صرف کسب درآمد کنید و با این پول چیزهایی که دوست دارید را بخرید یا به سفرهایی بروید که همیشه دوست داشتید. در این مقاله، ۷ روش کسب درآمد دلاری در اوقات فراغت را برای شما می‌گوییم.

آیا واقعا می‌شود در اوقات فراغت درآمدزایی کرد و با این درآمد برای عزیزانی که دوستشان دارید، هدیه بخرید؟ پاسخ بله است! با ما در این مطلب همراه باشید تا با هم ۷ شغل ساده و پاره‌وقت در سال 2023 را مورد بررسی قرار دهیم که نیاز به مدرک و استخدام شدن ندارند.

۱. تست AB یا تست UI

اولین شغلی که قصد معرفی آن را داریم، بسیار جالب و ساده است. فقط کافی است در شرکت‌هایی مانند UTest، UserLatex یا UserFeel و بسیاری شرکت‌های مشابه دیگر ثبت نام کنید. این شرکت‌ها به شما پروژه‌هایی محول می‌کنند، بدین صورت که شما وارد محیط یک اپلیکیشن یا وب‌سایت می‌شوید و آنها را از نظر تجربه کاربری مورد بررسی قرار می‌دهید. سپس نظرات تجربه کاربری شخصی خودتان از آن اپلیکیشن یا وب‌سایت را برای کمپانی بازگو می‌کنید و در ازای هر جلسه آزمایشی به شما ۱۰، ۲۰ یا حتی ۹۰ دلار پول پرداخت می‌شود، ساده و جالب نیست؟!

۲. GameTester

شغل بعدی مدنظر ما برای علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی است. به نظرتان عالی نیست اگر کل زمان یک روز را مشغول بازی ویدیویی شوید و به شما دستمزد پرداخت کنند؟ شرکت‌هایی مانند KeyWordsStudios یا LionBridge وجود دارند که در ازای بازی کردن به شما پول پرداخت می‌کنند؛ بدین صورت که شما بازی‌ها را نصب و آزمایش می‌کنید و از باگ‌های احتمالی تصویری، صوتی، ترجمه‌ای به کمپانی فیدبک می‌دهید. به صورت کلی عملکرد صحیح بازی را مورد ارزیابی قرار می‌دهید تا مطمئن شوید بازی درست اجرا می‌شود. بله درست است! شما می‌توانید با خوش‌گذرانی و بازی کردن در اوقات فراغت خود، پول هم به دست آورید!

۳. کسب درآمد دلاری در اوقات فراغت از طریق Appleand.com

ایده دیگری که می‌خواهیم راجع به آن با شما صحبت کنیم، یک روش کسب درآمد آنلاین به صورت پاره‌وقت است که همین الان می‌توانید مشغول شوید. شرکت‌هایی مانند Appleand.com یا ClickWorker یا وب‌سایت‌های مشابهی وجود دارند که همیشه نیرو استخدام کرده و وظایف کوچک و مشخصی را برای شما تعیین می‌کنند؛ کارهای ساده‌ای مانند دسته‌بندی تصاویر، شناسایی تصاویری که برای مثال شامل حیوانات یا مثلا چراغ راهنما هستند، شناسایی اعداد سربرگ فاکتورها یا حتی خریدهای آنلاین مشکل‌دار. در نتیجه کارهای بسیار کوچک و خاصی وجود دارند که کمپانی‌ها آنها را برون‌سپاری می‌کنند و خب شما می‌توانید اولین داوطلب باشید، بدون نیاز به داشتن مدرکی یا یاد گرفتن مهارتی جدید و خاص.

حتما بخوانید درآمد دلاری و فریلنسری دستیار مجازی

کسب درآمد دلاری در اوقات فراغت از طریق Appleand.com

۴. OnlineTeaching

شغل بعدی فهرست ما تدریس آنلاین یا تدریس زبان آنلاین است. پلتفرم‌هایی مانند Chatterbox و VipKid و وب‌سایت‌هایی مشابه وجود دارند که می‌توانید در آنها ثبت نام کنید. زمان‌های خالی که در برنامه روزانه‌تان دارید را به این پلتفرم‌ها اعلام کنید. سپس آنها شما را با دانش آموزان آشنا می‌کنند و شروع می‌کنید به تدریس زبان‌هایی که به آنها مسلط هستید. شما به راحتی می‌توانید این کار را در زمان فراغت خود انجام دهید. با کودکان و نوجوانان وقت بگذرانید و بدون یاد گرفتن مهارتی جدید شروع به کسب درآمد ۲۲ دلاری در ساعت کنید.

product_box

آموزش زبان در سایت پرپلی

ما در این دوره به‌ شما آموزش می‌دهیم تا در سایت پرپلی اکانت وریفای شده بسازید و با افراد در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید و با آموزش زبانی که بلدید درآمد دلاری کسب کنید و آن را به ریال تبدیل کنید.

ثبت نام

۵. کسب درآمد دلاری در اوقات فراغت از طریق TA (TeacherAssistant)

شغل پنجم از فهرست ۷ روش کسب درآمد دلاری در اوقات فراغت ما نیز مرتبط با تحصیلات است. چه دانش آموز باشید چه مدرس، می‌توانید از این شغل کسب درآمد کنید. فقط کافی است به یکی از دروسی که در مدرسه تدریس می‌شوند، تسلط کامل داشته باشید. به دانش آموزان در حل مسئله کمک کنید یا به صورت آنلاین به سوال‌هایشان در مورد تکالیف روزانه پاسخ دهید. پلتفرم‌های زیادی مانند JustAnswer.com ، Chad یا Itutor وجود دارند که می‌توانید از آنها استفاده کنید. آزمون اولیه مهارت‌سنجی را با موفقیت پشت سر بگذارید و بعد از ثبت ‌نام با دانش آموزان آشنا شوید. به صورت آنلاین و دورکاری شروع به حل مسئله کنید.

۶. Translate/Transcribe

شغل بعدی لیست پیشنهادی ما به شما در مورد ترجمه و ترنسکرایب کردن است. اگر به دنبال یک حرفه بلند مدت هستید، این شغل پیشنهادی ما به شما است. شرکت‌های مانند Appleand.com که معرفی کردیم و نیز شرکت‌هایی مانند Rev.com وجود دارند که می‌توانید در آنها ثبت نام کنید. پروژه‌های به خصوصی مانند ترجمه اسناد و متون از زبانی به زبان دیگر به شما اختصاص داده شده یا به شما اسناد صوتی و ویدیویی داده می‌شود تا آنها را به شکل متن دربیاورید (ترنسکرایب). از این شغل می‌توانید ساعتی ۷ تا ۱۰ دلار درآمد داشته باشید.

حتما بخوانید چطور از فریلنسری ترجمه به درآمد دلاری برسیم؟

۷. کسب درآمد دلاری در اوقات فراغت از شرکت در نظرسنجی

اگر برای نظر دادن به شما پول پرداخت شود چطور؟ دلخواه و دلچسب است، اینطور نیست؟ احتمالا خیلی راحت و بی‌دردسر خواهد بود! شرکت‌هایی وجود دارند که اقدام به برگزاری نظرسنجی‌های آنلاین می‌کنند و فقط برای شنیدن نظر شما در مورد محصولات یا خدمات خود به شما پول پرداخت می‌کنند. اگر دوست دارید، می‌توانید با این شرکت‌ها مصاحبه هم داشته باشید، زیرا در برخی نظرسنجی‌ها سن و گاهی نیز محل زندگی شما اهمیت دارند. فرم نظرسنجی در اختیار شما قرار داده می‌شود، شما شروع به پاسخگویی به سوالات کرده و دستمزد دریافت می‌کنید، به همین راحتی! شرکت‌هایی مانند Prolific، Respondent یا Citizenme در این زمینه فعالیت دارند و بسیار راغب‌اند تا نظرات شما را شنیده و به شما پول پرداخت نمایند.

 

کسب درآمد دلاری در اوقات فراغت از شرکت در نظرسنجی

سخن پایانی

برای آن دسته از افرادی که به دنبال شغل پاره‌وقت آنلاین هستند و می‌خواهند در اوقات فراغت خود در منزل یا مسیر محل کار تا منزل به صورت آنلاین و دورکاری کسب درآمد داشته باشند، راه‌های متنوع و جذابی در سال 2023 وجود دارند. این روش‌ها حتی نیاز به استخدام، آزمون ورودی یا داشتن و یادگرفتن مهارت جدید ندارند و همین الان می‌توانید شروع به کسب درآمد دلاری در اوقات فراغت کنید. شما هم از کارهای پاره وقت خوشتان می‌آید؟ به نظر شما می‌توان از اوقات فراغت برای کسب درآمد استفاده کرد؟

دسته بندی ها

افزودن دیدگاه