معرفی ابزار شبیه‌سازی مذاکره با هوش مصنوعی

معرفی ابزار شبیه‌سازی مذاکره با هوش مصنوعی
تاریخ: 1402/05/26
بازدید: بازدید
دیدگاه: 0 دیدگاه

احتمالاً با ربات همیار زبان آشنایی دارید؛ اگر هم نداشته باشید در اینجا با ویژگی­های خاص آن آشنا می­شوید. ربات همیار زبان با هدف ارتقا و بهبود مهارت زبان خارجه طراحی شده است؛ تیمی از برنامه‌نویسان حرفه­ای، محققان و مدرسان زبان انگلیسی در ساخت این ربات همکاری داشتند.

در ربات همیار زبان به سه نیاز اصلی فریلنسرها و زبان آموزان پاسخ داده شده است:

 • مذاکره کارفرما با فریلنسر بین‌المللی
 • تمرین مکالمه با پارتنر هم‌سطح و هم دغدغه
 • حفظ لغات در حافظه بلندمدت

شبیه­ ساز مذاکره یکی از ویژه­ترین ابزارهای ربات همیار زبان است. که در این مقاله منحصراً به روش کار با این ابزار کم­هزینه  خواهیم پرداخت.

مزایای رقابتی شبیه سازی مذاکره با هوش مصنوعی

 • استفاده از الگوریتم هوش مصنوعی:

شما می­توانید به راحتی و بدون اینکه در نظر بگیرید با ربات در حال مذاکره هستید به مکالمه بپردازید. این مکالمه کاملاً این حس را به شما القا می­کند که با یک کارفرما واقعی در حال صحبت هستید.

 • محوریت مذاکره در پنج موضوع پر چالش فریلنسرها:

مذاکره عملاً موضوع پر چالشی است؛ مذاکره در سطح بین­المللی دشوارتر هم هست؛ شما برای شناخت موضوعات مکالمات و کسب تجربه می‌توانید این مذاکره را به‌صورت شبیه‌سازی انجام داده و اشتباهات خود را در این ربات مرتکب شوید و برای آنان راه‌حل پیدا کنید.

 • شبیه سازی روحیه کارفرما در سه حالت آسان، نرمال و سختگیر:

شما برای شبیه‌سازی نزدیک‌تر به واقعیت نیاز دارید جزئیات را نیز در نظر بگیرید؛ روحیه کارفرماها یکی از این موضوعات است که باید با انواع آن آشنا شوید تا در مذاکره به‌خوبی عمل کنید.

 • توانایی انجام مذاکره یه صورت متنی و صوتی:

مذاکره در پلتفرم‌های مختلف به صورت‌های مختلف صورت می‌گیرد؛ مذاکره به‌صورت مکالمه متنی و صوتی شایع‌ترین آنها است؛ شما در ربات همیار زبان می‌توانید تجربه مذاکره با هر دو این روش‌ها را داشته باشید.

 • ارائه متن بهینه مذاکره با هوش مصنوعی:

همه ما در موقع نیاز به دنبال فرد متخصص می­گردیم که جواب سؤال‌های ما را داشته باشد؛ روش استفاده ما از هوش مصنوعی، آن را تبدیل به یک متخصص مذاکره کرده است که آماده ارائه نظرات کارشناسی نسبت به مذاکره شما با کارفرما است.

 • ارائه امتیازدهی تحت پنج موضوع حائز اهمیت در مذاکره:

ارتباط، مذاکره، انتظارات، انعطاف پذیری و احترام پنج فاکتور اصلی است که باید توسط فریلنسر در مذاکره رعایت شود، درک استفاده صحیح از این پارامترها باید توسط یک کارشناس مذاکره اندازه‌گیری شود.

روش کار برای استفاده از ابزار شبیه‌ساز مذاکره با هوش مصنوعی

 • تکمیل پروفایل
 • درخواست شروع مذاکره
 • انتخاب حالت متنی یا صوتی
 • مطالعه جاب پست
 • مذاکره با کارفرما
 • دریافت امتیاز
 • دریافت مدل استاندارد

چرا باید از ابزار شبیه‌ساز مذاکره استفاده کنیم؟

 • پشتیبانی فنی ربات:

جهت وجود هر مشکلی در روند ساخت پروفایل و ایجاد درخواست‌ها شما می‌توانید با ارتباط با کارشناسان فنی ما این مشکلات را در کوتاه‌ترین زمان برطرف کنید.

 • پشتیبانی تخصصی فنون زبان انگلیسی:

اگر در روند مذاکره به مشکل زبانی برخوردید می­توانید سؤال و مشکلات مربوط به فنون زبانی خود را با تیم پشتیبانی ما در ارتباط شوید.

 • ارائه ابزار با کمترین هزینه:

ما با هدف بهبود مهارت زبان انگلیسی شما در حال ارائه خدمات هستیم و هزینه مربوط به این خدمت تنها هزینه جزئی هوش مصنوعی است. هزینه شبیه‌سازی متنی 6 هزار تومان و هزینه شبیه‌سازی صوتی 60 هزار تومان است.

 • عضویت در کانال آکادمی زبان سینتکس:

آکادمی سینتکس در حال ارائه خدمات آموزشی به زبان‌آموزان و متخصصان است؛ این آکادمی دارای اساتید حرفه­ای و مجرب بوده و در کانال تلگرامی این مجموعه محتواهای مربوط به زبان انگلیسی به‌صورت مستمر قرار می­گیرد.

اهمیت استفاده از هوش مصنوعی در مذاکرات کارفرما و فریلنسر

در دنیای کنونی، مذاکره از جمله مهارت‌های کلیدی در حوزه کسب‌وکار و ارتباطات می‌باشد. استفاده از هوش مصنوعی در طراحی ربات تمرینی شبیه سازی مذاکره، به کارفرماها و فریلنسرها این امکان را می‌دهد تا در محیطی مجازی مذاکره‌های واقعی را شبیه‌سازی کنند و مهارت‌های خود را بهبود بخشند. همچنین، این روش می‌تواند آموزش مذاکره را سریع‌تر و کارآمدتر نماید.

نحوه عملکرد و کاربرد ربات در تمرین مذاکره‌های واقعی

ربات تمرینی شبیه‌سازی مذاکره با استفاده از هوش مصنوعی، به طور هوشمندانه و بر اساس الگوریتم‌های مخصوص خود، تمرین‌های مذاکره را برای کاربر شبیه سازی می­کند. این ربات به طور دقیق و باتوجه‌به واکنش‌ها و پاسخ‌های کاربر، فرایند مذاکره را تغییر داده و تمرین‌های مناسب را ارائه دهد. این ابزار می‌تواند به شکل‌های مختلف در کاربردهای مذاکرات مختلف مورداستفاده قرار گیرد.

ارتقا مهارت­های مذاکره­ای با استفاده از ربات تمرینی

استفاده از ربات تمرینی شبیه‌سازی مذاکره به کاربران این امکان را می‌دهد که تنها با تکرار و تمرین مکرر، مهارت‌های مذاکره‌ای خود را بهبود بخشند. تمرین‌های متنوع و واقعی‌تر با استفاده از این ربات، به کاربران اعتماد به نفس و تجربه بیشتری در مذاکرات می­دهد. این روش به عنوان یک ابزار کارآمد و نوین در حوزه آموزش مذاکره، به کارفرماها و فریلنسرها کمک می‌کند تا با تمرین مداوم، مهارت‌های خود را به سطح بالاتری برسانند و به بهترین نتایج در مذاکرات دست یابند.

مرحله اول:

پس از لمس دکمه استارت برای تکمیل پروفایل ربات اقدام کنید. پیش از تکمیل پروفایل باید برای اطلاع از آخرین اخبار در کانال Syntax عضو شوید.

سؤالات مربوط به تکمیل پروفایل (لطفاً تمامی موارد را به زبان انگلیسی پاسخ دهید):

 • نام کامل
 • شماره همراه (با لمس دکمه شماره همراه من اطلاعات ارسال خواهد شد)
 • انتخاب سطح زبان (حرفه‌ای – متوسط – مبتدی)
 • انتخاب یا واردکردن صنعت فعالیت خود
 • تأیید موارد اطلاعات وارد شده

شبیه‌سازی مذاکره با هوش مصنوعی

مرحله دوم:

پس از اتمام مراحل ثبت نام کنترل پنل زیر برای شما آماده خواهد شد؛ همچنین فایل صوتی معرفی ربات برای شما ارسال خواهد شد.

بخش کیف پول برای شارژ اعتبار شما برای استفاده از ویژگی شبیه‌سازی با هوش مصنوعی است. (پس از اتمام ثبت‌نام اولین مذاکره شما با هوش مصنوعی به‌صورت رایگان است.)

مرحله سوم:

انتخاب ابزار شبیه سازی مذاکره:

برای استفاده از این بخش باید اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید:

1)سن خود را وارد کنید.

2)تحصیلات خود را وارد کنید.

3)سطح مهارت تخصصی خود را وارد کنید.

پس از تأیید اطلاعات صوتی معرفی ابزار ارسال خواهد شد.

شما برای شروع مذاکره باید در رابطه با موارد زیر به سوالات پاسخ دهید.

(این سوالات برای هر مذاکره به صورت جداگانه پرسیده می‌شود)

1)موضوع درخواستی شبیه سازی مذاکره را مشخص کنید.

2) نوع برخورد کارفرما را انتخاب کنید.

3) مدل شبیه‌سازی (متنی / صوتی) برای مذاکره فعلی را انتخاب کنید.

جاب پست و اولین پیام برای شما ارسال خواهد شد و باید به ادامه مذاکره ادامه دهید.

پس از پایان شبیه سازی امتیاز شما در پنج موضوع مورد اهمیت توسط هوش مصنوعی انجام می شود.

پس از مشاهده امتیاز، هوش مصنوعی مذاکره بهینه توسط شما را در یک فایل برای شما ارسال کنید.

کلام آخر

اگر تازه به دنیای فریلنسری بین­المللی پیوسته­اید و دوست دارید ارتباط قوی با کارفرما خارجی ایجاد کرده و آنان را مجاب به همکاری کنید، از ابزار شبیه­ساز مذاکره در ربات همیار زبان غافل نشوید و قبل از مصاحبه­ها و مداکرات واقعی در آن به اندازه کافی آزمون و خطا انجام دهید.

همین الان از ربات همیار زبان استفاده کن!!

جهت استفاده از این ربات کلیک کنید

دسته بندی ها

افزودن دیدگاه