آژانس بازاریابی نوین

درباره آکادمی تکانش

آکادمی تکانش

ما یک مجموعه حرفه‌ای بین‌المللی در خدمات فریلنسینگ بین‌المللی هستیم که فعالیتمان را در سال ۱۳۹۹ شروع کردیم. وقتی دیدیم فریلنسرهای با استعدادی در کشورمان به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کنند، ولی به خاطر مسائلی مثل تحریم‌ها و احراز هویت قادر به حضور در بازارهای جهانی نیستند، بر آن شدیم تا پلی باشیم میان فریلنسرهای حرفه‌ای و لایق ایرانی و بازار بین‌المللی کسب و کار

داستان ما: هیچ آینده ای بدون گذشته وجود ندارد

از روزهای ابتدایی تلفن های هوشمند ، ما در حال توسعه فناوری پیشگامانه ای هستیم که امکان پخش مستقیم از تلفن های همراه را فراهم می کند. طی سالیان گذشته به دلیل نقشی که فناوری در زندگی ایفا کرده، محتوای از جنس ویدیو به شدت میان جوامع آکادمیک و در حال توسعه، مورد استقبال واقع شده است.
زندگی نوین

ماموریت ما: توانمند سازی مشاغل

ما تجارب و محتوای با کیفیت بصری ارائه می دهیم تا مشاغل مختلف و علی الخصوص حیطه تجارت الکترونیک از ارزشمند ترین آموزش های تخصصی بهره مند شوند.
ماموریت ما این است که از طریق ارائه ویدئو های آموزشی به روز و فناوری پیشرفته ، هم به مشاغل و هم به مشتریان خود کمک کنیم تا به حداکثر میزان بهره وری مدنظر خود برسند. با ترکیب آفلاین و آنلاین ، برند ها را قادر می سازیم تا از تجربیات آموزش سنتی دست کشیده و به شیوه ای کاملاً شخصی و نوین به کسب آموزه های جدید بپردازند.

ما کجا هستیم

تهران ، پاسداران ، خیابان گیلان ، خیابان شهید عراقی ، پلاک111 ، واحد9

تلفن
02126244538

پست الکترونیکی
info@etekanesh.com

تماس با ما

آدرس

تهران ، پاسداران ، خیابان گیلان ، خیابان شهید عراقی ، پلاک111 ، واحد9

تلفن

02126244538

پست الکترونیکی

info@etekanesh.ir