نحوه افزایش مشتری و درآمد در پلتفرم PeoplePerHour

نحوه افزایش مشتری و درآمد در پلتفرم PeoplePerHour
تاریخ: 1402/05/19
بازدید: بازدید
دیدگاه: 0 دیدگاه

اگر یک فریلنسر هستید و به دنبال راهی برای افزایش مشتری و درآمد خود هستید، ممکن است بخواهید از پلتفرم PeoplePerHour استفاده کنید. پیپل‌پرهور به فریلنسرها امکان می‌دهد پروژه‌های مختلف را در زمینه‌هایی مانند طراحی وب، توسعه نرم‌افزار، تولید محتوا، بازاریابی دیجیتال و سایر حوزه‌ها پیدا کنند و انجام دهند. این پلتفرم امکانات مناسبی برای فریلنسرها از جمله ایجاد پروفایل شخصی، مدیریت مشتریان و ابزارهای همکاری در پروژه‌ها ارائه می‌دهد. همچنین، این پلتفرم به شما قدرت مذاکره بیشتری در مورد قیمت‌گذاری می‌دهد، زیرا مشتریان با استفاده از قابلیت جستجوی پیشرفته، می‌توانند فریلنسرهای مطابق با بودجه خود را پیدا کنند. در این مقاله، چند نکته مفید برای موفقیت در پیپل‌پرهور خواهیم گفت.

نحوه افزایش مشتری و درآمد در پلتفرم PeoplePerHour

1) ایجاد یک پروفایل قوی برای افزایش درآمد در پلتفرم PeoplePerHour

پروفایل شما در جلب مشتری در PeoplePerHour بسیار مهم است. زیرا مشتریان در نگاه اول، شما را بر اساس پروفایل‌تان قضاوت می‌کنند. بنابراین، شما باید اطمینان حاصل کنید که پروفایل شما جذاب، حرفه‌ای و کامل است. اطمینان حاصل کنید که پروفایل شما به درستی هویت حرفه‌ای شما را نشان می‌دهد. توضیحی درباره خود و مدرک تحصیلی یا هر گونه گواهی مرتبطی که کسب کرده‌اید را در پروفایل خود قرار دهید. همچنین باید یک عکس حرفه‌ای از خود اضافه کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات در پروفایل شما به‌روز است.

ایجاد یک پروفایل قوی برای افزایش درآمد در پلتفرم PeoplePerHour

2) استفاده موثر از کلمات کلیدی برای افزایش درآمد در پلتفرم PeoplePerHour

کلمات کلیدی برای جلب توجه کارفرمایان بالقوه و در نتیجه برای افزایش مشتری و درآمد در PeoplePerHour، بسیار ضروری هستند. وقتی به تحقیق کلمات کلیدی مرتبط با نوع کار خود می‌پردازید، اطمینان حاصل کنید که این کلمات در پروفایل شما و هر پیشنهاد شغلی که ارسال می‌کنید، ظاهر شوند. این کار کمک می‌کند که کارفرمایانی که در جستجو آنها هستند به راحتی شما را پیدا کنند.

3) ارسال یک پیشنهاد قوی برای افزایش درآمد در پلتفرم PeoplePerHour

پیشنهاد شما برای افزایش مشتری و درآمد در PeoplePerHour بسیار مهم است، زیرا این همان چیزی است که مشتریان، شما را بر اساس آن انتخاب می‌کنند. بنابراین، شما باید اطمینان حاصل کنید که پیشنهاد شما متمایز، حرفه‌ای و قانع‌کننده باشد. از تماس مستقیم با مشتریان بالقوه که پیشنهادهایی بر اساس نیازهای‌شان ارائه می‌دهند، نترسید. برای هر پیشنهاد، اطمینان حاصل کنید که هزینه خدماتی را که ارائه می‌دهید به وضوح تعیین کرده‌اید. اگر امکانش وجود دارد، نمونه‌هایی از پروژه‌های مشابهی که به پایان رسانده‌اید و نظرات مشتریان راضی را ارائه دهید.

4) برای افزایش درآمد در پلتفرم PeoplePerHour از نشان‌ها بهره ببرید

برای افزایش مشتری و درآمد در PeoplePerHour، نشان‌هایی توسط پلتفرم ارائه می‌شوند که به عنوان تأییدیه از مشتریان قدیمی و کاربران سایت برای کیفیت خدمات و حرفه‌ای بودن شما عمل می‌کنند. این نشان‌ها می‌توانند بسیار مفید باشند زیرا قبل از استخدام‌‌تان مشتریان جدید را در مورد نوع کاری که از شما انتظار دارند آگاه می‌سازند!

ارسال یک پیشنهاد قوی برای افزایش درآمد در پلتفرم PeoplePerHour

5) پاسخگو باشید

برای افزایش مشتری و کسب درآمد در PeoplePerHour، هنگام ارتباط با کارفرمایان بالقوه در سایت، همیشه پاسخگو باشید. همواره به افرادی که برای یکی از پیشنهادها یا دعوت به درخواست در لیست شغلی با شما تماس می‌گیرند، سریع پاسخ دهید تا آنها گمان نکنند شما علاقه‌مند به کار با آنها نیستید!

6) پروژه‌ها را مدیریت کنید

مدیریت و سازماندهی در حین کار با چندین پروژه همزمان در افزایش مشتری و درآمد در PeoplePerHour، بسیار حائز اهمیت است. مطمئن شوید که تمام ارتباطات بین شما و مشتریان به صورت مناسب پیگیری می‌شود تا از ابهام یا اشتباه در ارتباطات جلوگیری شود. اشتباهاتی که ممکن است منجر به عدم رعایت مهلت پروژه‌ها یا مشکلات دیگر شوند!

7) نمونه‌کارهای خود را به‌روز کنید

در نهایت، مطمئن شوید که نمونه‌کارهای خود را به طور منظم با پروژه‌ها یا مهارت‌های جدید به‌روز کرده‌اید تا کارفرمایان بتوانند ببینند چه نوع تجربه کاری و صلاحیت‌هایی که در اختیار دارید! این کار به کارفرمایان کمک می‌کند تا قبل از اختصاص بودجه پروژه، دقیقاً بدانند با استخدام شما قرار است از چه نوع خدماتی برخوردار شوند!

پیپل‌پرهور به فریلنسرها فرصتی عالی می‌دهد تا با استفاده از پلتفرم راحت و مجموعه‌ی گسترده‌ای از آگهی‌های شغلی از سراسر جهان، به کسب درآمد بیشتری برسند. با پیوستن به پیپل‌پرهور، شما می‌توانید مهارت‌ها، تخصص و تجربه کاری خود را به نمایش بگذارید تا مشتریان بالقوه را به خود جذب کنید. این پلتفرم رابط کاربری کاربرپسندی دارد که فریلنسرها را قادر می‌سازد پروفایل‌های خود را ایجاد، آگهی‌های شغلی را مرور و پیشنهادهای خود را ارسال کنند. با دسترسی به بازار جهانی، شما می‌توانید با مشتریان در صنایع و مکان‌های مختلف ارتباط برقرار کنید و شبکه حرفه‌ای و فرصت‌های درآمدی خود را گسترش دهید.

جلب اعتماد و رضایت و افزایش مشتری در PeoplePerHour

نحوه ایجاد یک حساب حرفه‌ای فریلنسری برای افزایش مشتری و درآمد در پلتفرم PeoplePerHour

در اینجا، ما یک راهنمای گام به گام برای ایجاد یک حساب حرفه‌ای فریلنسری برای افزایش مشتری و درآمد در PeoplePerHour آماده کرده‌ایم. پیپل‌پرهور یک پلتفرم آنلاین است که فریلنسرها را با کارفرمایان بالقوه ارتباط می‌دهد. می‌توانید یک حساب کاربری حرفه‌ای در پیپل‌پرهور بسازید تا به شما کمک کند فرصت‌های مناسبی برای کسب درآمد پیدا کنید.

گام اول – راه‌اندازی پروفایل شما

پروفایل شما باید شامل نام شما، حرفه مورد نظر، نمونه‌کارهای شما (اگر وجود دارد) و هر اطلاعات اضافی دیگری که شما را به عنوان یک حرفه‌ای معرفی می‌کند، باشد. پروفایل خود را به صورت عمومی در دسترس قرار دهید تا کارفرمایان بالقوه به راحتی آن را پیدا کنند. اگر امکانش وجود دارد، پیوندی به سایت نمونه‌کارهایتان یا صفحه رسانه‌های اجتماعی خود بگذارید تا کارفرمایان بتوانند آن را مشاهده کنند.

گام دوم – تنظیم تصویر پروفایل خود

ارزش یک تصویر معادل هزاران کلمه است! بنابراین تصویر پروفایلتان را به نحوی انتخاب کنید که حرفه و شخصیت‌تان را به بهترین شکل ممکن نشان دهد. تصویر پروفایل می‌تواند یک عکس رسمی و یا یک تصویری باشد که با نوع کاری که می‌خواهید انجام دهید همخوانی دارد. این عکس به کارفرمایان بالقوه نشان می‌دهد که می‌خواهند با چه کسی کار کنند!

گام سوم – نوشتن بیویی که برجسته و متمایز باشد

اینجاست که شما می‌توانید خلاقیت به خرج دهید! این بخش به کارفرمایان بالقوه کمک می‌کند بیشتر درباره شما و مهارت‌ها یا تجربه‌هایی که دارید بدانند. این امر آنها را به انتخاب شما نسبت به سایر درخواست‌دهندگان ترغیب می‌کند. بنابراین، ابتدا خودتان را معرفی کنید و جزئیات اضافی مانند تجربیات گذشته، تخصص‌ها و غیره را ارائه دهید. سپس، آنچه را که شما را منحصر به فرد می‌کند و دلیلی معتبر و مناسب برای انتخاب شدن‌تان است را برجسته کنید!

گام چهارم – انتخاب عضویت و تنظیم روش‌های پرداخت

دو نوع عضویت برای کسب درآمد در PeoplePerHour ارائه می‌شود: عضویت رایگان یا عضویت پلاس. عضویت رایگان شامل دسترسی به تمام آگهی‌های شغلی است، اما در تعداد ارسال پیام‌ها محدودیت دارد. در مقابل، عضویت پلاس شامل تعداد نامحدودی پیام است و چندین مزیت دیگر دارد. مزایایی از جمله دسترسی به آگهی‌های شغلی ستاره‌دار و امکان ارائه بسته‌های سفارشی برای مشتریانی که به خدمات شما نیاز دارند! هنگامی که پلن عضویت خود را انتخاب کردید، روش‌های پرداخت را تنظیم کنید تا وقتی که پرداخت‌ها از سمت مشتریان به شما انجام می‌شود، مستقیماً به حساب بانکی یا حساب پیپال شما واریز شوند (این گام اختیاری است).

گام پنجم – ارسال درخواست برای شغل‌هایی که شایستگی آنها را دارید

حالا بخش جالب شروع می‌شود! ابتدا، از طریق آگهی‌های شغلی جستجو کنید تا شغل‌هایی را که با مهارت‌ها و نمونه‌کارهایتان (اگر وجود دارد) همخوانی دارند، پیدا کنید. سپس، یک پیشنهاد خوب تدارک دهید که در آن بیان شده است چرا استخدام شما برای پروژه یا اهداف تجاری آنها سودمند خواهد بود و همچنین کدام صلاحیت‌های شما باعث می‌شود که شما بهترین گزینه برای این نقش باشید. قبل از اتخاذ تصمیم خود، اگر امکانش وجود دارد، رزومه خود را ضمیمه کنید تا بتوانند در صورت نیاز به مشاهده پروژه‌های گذشته شما بپردازند.

گام ششم – تبلیغ خدمات خود در رسانه‌های اجتماعی

فراموش نکنید که برای افزایش مشتری و درآمد در PeoplePerHour در رسانه‌های اجتماعی تبلیغ کنید! خدمات یا صلاحیت‌هایی که دارید را اطلاع‌رسانی کنید. با ایجاد پست‌هایی در اینستاگرام، فیسبوک و توییتر درباره این بگویید که چقدر داشتن این صلاحیت‌ها برای کسب‌وکارهایی که به دنبال دستیار در پروژه‌ها و وظایف خاص در عملکرد کسب‌وکار خود هستند، مفید خواهد بود. آنها معمولا زمانی که فکرش را نمی‌کنید سراغ شما می‌آیند!

تبدیل شدن به یک فریلنسر موفق در پلتفرم PeoplePerHour

با پیروی از شش گام فوق، ایجاد یک حساب فریلنسری موفق برای افزایش مشتری و درآمد در PeoplePerHour، آسان و قابل مدیریت خواهد بود! این مراحل شامل راه‌اندازی یک تصویر پروفایل جذاب، نوشتن یک بیوی جذاب، انتخاب نوع عضویت مناسب، ارسال درخواست برای شغل‌هایی که به مجموعه مهارتی شما نیاز دارند، تنظیم روش‌های پرداخت یا تبلیغ خود در رسانه‌های اجتماعی است. این گام‌ها شما را به سمت تبدیل شدن به یک فریلنسر موفق در پیپل‌پرهور پیش خواهد برد!

نحوه تنظیم نرخ برای افزایش مشتری و درآمد در پلتفرم  PeoplePerHour

به عنوان یک فریلنسر، تنظیم نرخ، یکی از مهمترین تصمیمات شماست. اما شروع کردن این کار، چالش‌برانگیز است، به خصوص زمانی که از یک پلتفرم مانند پیپل‌پرهور (PPH) استفاده می‌کنید که گزینه‌های زیادی را ارائه می‌دهد. نگران نباشید! این راهنما به شما نشان خواهد داد که چگونه پروفایل PPH خود را تنظیم کنید تا با اطمینان و متناسب با ارزش خدمات و کیفیت کاری که انجام می‌دهید کسب درآمد کنید.

تعیین نرخ ساعتی

گام اول در تنظیم پروفایل شما برای کسب درآمد در PeoplePerHour، تعیین نرخ ساعتی شماست. برای این کار، تجربه خود و نوع کاری که در PPH انجام خواهید داد را در نظر بگیرید. یک شروع عالی این است که بررسی کنید سایر فریلنسرها برای خدمات مشابه چه نرخ‌هایی ارائه می‌دهند. همچنین باید به هر مهارت و دانش تخصصی که دارید توجه کنید. نه قرار است خدمات خودتان را زیر قیمت بفروشید، و نه در مزایده‌های رقابتی در بازار شرکت کنید. پس از تعیین حداقل نرخ خود، به یاد داشته باشید که همیشه می‌توانید آن را بر اساس بازخورد مشتریان و شرایط بازار تنظیم کنید.

تنظیم پروفایل یک فریلنسر موفق در پلتفرم PeoplePerHour

تنظیم پروفایل شما

پس از تعیین نرخ ساعتی خود، زمان آن رسیده است تا پروفایل خود را در PPH تنظیم کنید. ابتدا، یک بخش بیوگرافی اطلاعاتی مختصر ایجاد کنید که مهارت‌ها و تجربیات مرتبط شما را برجسته کند. اگر امکانش وجود دارد، یک لینک برای نمونه‌کار شامل نمونه‌هایی از پروژه‌ها و کارهای گذشته خود را اضافه کنید که کیفیت و تخصص کار شما را نشان دهد. بسیاری از مشتریان در هنگام تصمیم‌گیری درباره استخدام شخصی برای پروژه خود به طور ویژه به این بخش توجه می‌کنند. در نهایت، برخی برچسب‌ها را اضافه کنید که نوع کار و تجربه صنعت مرتبط با خدمات شما را به بهترین نحو ممکن تعریف کنند. این به مشتریان بالقوه کمک می‌کند تا پروفایل شما را به راحتی در هنگام جستجوی فریلنسرها با مهارت‌ها و سطوح تجربه خاص پیدا کنند.

ایجاد پیشنهادها

در نهایت، چند پیشنهاد ایجاد کنید که در آن خدمات و هزینه‌ها (نرخ ساعتی شما!) به وضوح تعیین شده است. ممکن است پکیج‌های خدماتی مختلفی را براساس اندازه یا پیچیدگی تخمینی پروژه ارائه دهید. در این صورت، اطمینان حاصل کنید که جزئیات به طور واضح در هر پیشنهاد ذکر شده است تا هنگامی که مشتری شما را برای انجام کار استخدام کند هیچ ابهامی درباره قیمت یا دامنه کار وجود نداشته باشد. همچنین، اگر اعمال هزینه‌های اضافی مانند هزینه‌های مرتبط با مواد مورد نیاز برای اتمام پروژه یا هزینه‌های مرتبط با سفر در طول انجام کار وجود دارد، حتما آنها را ذکر کنید. هزینه‌های این چنینی باید قبل از پذیرش هر پیشنهاد به طور واضحی حل و فصل شوند.

 

 

تنظیم پروفایل برای کسب درآمد در پلتفرم PeoplePerHour نباید برای شما ترسناک باشد! با در نظر گرفتن سطح تجربه و تخصص ویژه خود در تعیین نرخ‌ها و همچنین، توجه به تمام اطلاعات مرتبط در توضیحات پروفایل، مشتریان بالقوه قادر خواهند بود تا به سرعت به تمام اطلاعات لازم دسترسی پیدا کنند و تصمیم خود را درباره اینکه کدام شخص را برای پروژه (ها) خود استخدام کنند، بگیرند. با رعایت این نکات، با اطمینان پروفایل خود را در PPH راه‌اندازی کرده و کسب درآمد کنید!

با رعایت این نکات برای افزایش مشتری و درآمد در پلتفرم PeoplePerHour، شما می‌توانید به یک فریلنسر موفق در پلتفرم PeoplePerHour تبدیل شوید. این پلتفرم به شما فرصت می‌دهد تا با کارفرمایان از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید و پروژه‌های جذاب و سودآور را انجام دهید. شما می‌توانید با استفاده از این پلتفرم، خدمات خود را به فروش بگذارید و درآمد ثابت کسب کنید. همچنین، با درخواست نظرات و توصیه‌های مثبت از کارفرمایان، شما می‌توانید اعتبار خود را افزایش دهید و به بالاترین رتبه‌ها در پلتفرم دست یابید. پس نگران نباشید و شروع کنید!

 

دسته بندی ها

افزودن دیدگاه